Ceny kursów na prawo jazdy kat. B w Gdańsku

Ceny kursów na prawo jazdy kat. B w Gdańsku

Ceny kursów na prawo jazdy kat. B w Gdańsku

W ostatnich dwudziestu latach liczba samochodów na polskich drogach podwoiła się, powstało wiele kilometrów nowych dróg. Średnio w rodzinie jest przynajmniej jeden samochód. Auto zapewnia mobilność i wygodę. Niezależnie od pogody, nie trzeba stać na przystankach, człowiek nie jest zależny od rozkładu jazdy. Choć polscy kierowcy narzekają na stan dróg, głównie lokalnych, to nie wyobrażają sobie życia bez samochodu. Wraz ze wzrostem liczebności aut na polskich drogach wzrasta liczba osób na kursach na prawo jazdy kategorii B.

W sali wykładowej i w domu

Szkoła jazdy Gdańsk oferuje swoim kursantom 30 godzin zajęć teoretycznych, w czasie których poznają zasady ruchu drogowego i przygotowują się do jazd po placu manewrowym i po mieście. Instruktorzy odpowiadają na wszystkie wątpliwości kursantów odnośnie przepisów drogowych i pierwszych jazd. Dzięki przyjaznej atmosferze, nauka jazdy nie będzie stresująca. Przygotowanie do egzaminu teoretycznego ułatwiają testy i materiały zamieszczone na stronie internetowej szkoły jazdy Gdańsk. Jeżeli słuchacz nie może uczestniczyć w zajęciach na sali wykładowej, np.: z powodu pracy, to jest możliwość uczenia się teorii przez internet i uczestnictwa w e-kursie.

Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kategorii B

Aby być kierowcą samochodu, trzeba mieć solidne podstawy teoretyczne i umiejętności praktyczne. Nauka jazdy na placu manewrowym odbywa się na obiekcie ośrodka egzaminacyjnego PORD! Spotkania z instruktorami na zajęciach teoretycznych i podczas nauki jazdy za kierownicą samochodu. Zajęcia teoretyczne i praktyczne dają większą pewność za kierownicą. Prowadzenia pojazdu kursant uczy się nie tylko po to, aby zdać egzamin na prawo jazdy kat. B, ale przede wszystkim po to, aby bezpiecznie jeździć po polskich drogach, umieć zachować się w różnych, nieraz trudnych sytuacjach drogowych, pomóc poszkodowanym w wypadku i wiedzieć, jak rozpoznać najczęstsze usterki w samochodzie. Aby opanować teorię, wystarczy ćwiczyć testy i dokładnie analizować sytuacje przedstawione na testach. Umiejętności zdobyte przy samodzielnej nauce testów nieraz przydadzą się na drodze.

Ile kosztuje kurs na prawo jazdy kat B w Gdańsku?

Cena kursu na prawo jazdy Gdańsk jest różna w zależności od szkoły. Przeglądając oferty można ustalić przedział cenowy od 1199 do 1800 zł. Największe różnice cenowe są widoczne w ofercie jazd doszkalających przeznaczonych dla osób, które uznały, że 30 godzin standardowych jazd to za mało lub dla osób, które zdawały już egzamin, ale niestety bez powodzenia i chciałaby wykupić dodatkowe jazdy przed następnym terminem.

Oferty jazd dodatkowych skierowane są także do kierowców, którzy posiadają prawo jazdy kat. B, ale dawno, z różnych przyczyn nie kierowali samochodem i chcieliby nabrać pewności i przypomnieć sobie jazdę autem. Z jazd doszkalających korzystają kierowcy, którzy stracili prawo jazdy na okres dłuższy niż rok za zachowania przestępcze na drodze, np.: za jazdę pod wpływem alkoholu i muszą ponownie zdać egzamin. Warto zaznaczyć, że w wielu ofertach szkół nauki jazdy w cenie kursu na prawo jazdy Gdańsk są badania lekarskie kierowców. Najważniejsze w nauce jazdy jest to, aby kierowca czuł się pewnie na drodze i sprawnie podejmował dobre decyzje, również w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa, np.: w razie śliskiej nawierzchni.

Cena kursu na prawo jazdy Gdańsk obejmuje zajęcia teoretyczne, jazdę po placu manewrowym i po mieście z doświadczonym instruktorem, materiały (podręcznik  i testy)  możliwość wszelkich konsultacji w trakcie zajęć oraz badania lekarskie kandydatów na kierowców.

Najlepsza oferta kursów na prawo jazdy kat. B to nie propozycja z najniższą ceną. Niska cena powinna skłonić do zastanowienia się, co kryje się za tak promocyjną ofertą. W takiej sytuacji warto sprawdzić opinie kursantów, zwłaszcza jeżeli chodzi o zdawalność egzaminów. Kolejne podejście do egzaminu na prawo jazdy kategorii B to większe koszty i stres. Ogólnie panujące przekonanie, że egzamin na prawo jazdy zdaje się kilka razy, odchodzi do lamusa, o ile uczęszczało się na zajęcia do renomowanej szkoły nauki jazdy.

 

Brak nowych opinii

Dodaj opinię o Szkole nauki jazdy Auto-Car w Gdańsku