Opinie

Opinie

Opinie na temat nauki jazdy Auto-Car w Gdańsku

Nasza Szkoła Kierowców Auto-Car Gdańsk dziękuje wszystkim, którzy chcieli podzielić się opinią na nasz temat. Ty również możesz opublikować opinie na nasz  temat, uzupełniając ten oto formularz. Zapraszamy.

Zostaw swoją opinię!

Podziel się opinią na temat jakości usług w naszej szkole jazdy Auto Car w Gdańsku!

Karolina, 02-07-2016 o 11:05 :
Szkoła godna polecenia!!! Pan Romek świetnie przygotował mnie do egzaminu teoretycznego. Prowadził wykłady w ciekawy sposób, podając konkretne przykłady z życia wzięte. Pokazywał interesujące filmy i prezentacje, dzięki czemu nauka ponad 3 tys. pytań nie stanowiła dla mnie żadnego problemu. Podpowiadał również na co zwracać uwagę nie tylko przy zdawaniu teorii, ale też praktyki. Z kolei Pan Mirek uczył mnie jazdy autem ze stoickim spokojem. Człowiek posiadający całe pokłady cierpliwości, opanowany i pełen profesjonalizmu. Wymagający zarówno od siebie, jak i kursantów. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem, w tym teoria na 100%. Polecam !!!

 

Zbigniew, 31-01-2016 o 11:05 :
Uczyłem się w tej szkolę i jestem bardzo zadowolony. Szkoła godna polecenia ,pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Egzaminy zdałem za pierwszym razem. Polecam !

 

Gosia, 04-01-2016 o 11:05 :
Gorąco polecam tę szkołę:)
Bardzo żałuję, że trafiłam tu dopiero na jazdy dodatkowe po niezdanym egzaminie. Po nich egzamin zdany od razu. Pan Mirek daje bardzo dobre rady, pomagające w jeździe i redukujące stres na egzaminie. Serdecznie dziękuję i polecam:)

 

Emilia, 21-09-2015 o 11:05 :
Gorąco polecam! Dzięki Panu Mirkowi przestałam bać się prowadzenia samochodu i w końcu zdałam egzamin! Lekcje przebiegały w profesjonalnej i miłej atmosferze. Z ręką na sercu każdemu mogę polecić ten ośrodek i jedyne czego żałuję,że trafiłam tam dopiero na jazdy dodatkowe 🙂

 

Magda, 15-09-2015 o 15:16 :
Gorąco polecam . Super SZKOŁA 😉 )

 

Natalia, 07-06-2015 o 19:18 :
Gorąco polecam! Po trzy letniej przerwie w ciągu kilkunastu godzin Pan Mirek doskonale przygotował mnie do egzaminu, który zdałam bez najmniejszych problemów. Ponadto atmosfera na jazdach była przemiła, co sprzyjało przyswajanie wiedzy i umiejętności. Jeszcze raz szczerze polecam.

 

Monika Wiśniewska, 03-02-2015 o 21:07 :
Wszystkim polecam tę szkołę jazdy. Dzięki podejściu do kursanta, zaangażowaniu, doświadczeniu i szczerej życzliwości instruktora -Pana Mirka udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem!
Egzaminator nie zaskoczył mnie żadną nową trasą. Duży profesjonalizm i zaangażowanie ze strony prowadzącego.
Polecam OSK „Auto-Car” !

 

Wioleta Krause, 26-01-2015 o 17:26 :
Chciałabym wszystkim serdecznie polecić tę szkołę jazdy. Ze względu na profesjonalne podejście, miłą atmosferę, efektywność nauki oraz niską cenę kursu w stosunku do jakości.

Zdałam za 1 razem teorie, a za 2 jazdę – tylko i wyłącznie z własnej głupoty 🙂

Chciałam dodać, że rozpoczęcie kursu było moim pierwszym kontaktem z samochodem po stronie kierowcy, także wynik uważam za wspaniały.

Serdecznie pozdrawiam i polecam,

WK.

 

MONIKA, 22-01-2015 o 20:15 :
Bardzo polecam tę szkołę, egzamin zdałam za drugim razem. Instruktor – Pan Mirek – cierpliwy, zaangażowany w swoją pracę, wykazuje się indywidualnym podejściem do kursanta, atmosfera przyjemna 🙂

 

AR, 08-12-2014 o 13:30 :
Bardzo dobry ośrodek szkolenia. Nauka teoretyczna ciekawa, a na niej wiele rzeczy, o których można nie mieć pojęcia. Same jazdy praktyczne fajnie prowadzone, co najważniejsze dobrze przygotowują do egzaminu. Pan Mirek jest
instruktorem o wysokich kwalifikacjach.
Polecam OSK „Auto-Car”.

 

Patrycja, 06-12-2014 o 00:31 :
Z całego serca polecam. Przyszłam tu z innej szkoły jazdy i w 10 godzin nauczyłam się więcej niż przez 35 w poprzedniej szkole. Fachowość instruktora powala. Najlepsza szkoła w Gdańsku.

 

Filip, 01-11-2014 o 22:13 :
Bardzo polecam. Kursy teoretyczne są ciekawe, Pan Maciek często opowiada historie z własnych doświadczeń. Natomiast Pan Mirek świetnie uczy samej jazdy samochodem. W ciągu 30 godzin pokazał mi wiele zakątków Gdańska o których nawet nie wiedziałem, i które później pojawiły się na egzaminie. Dzięki nim zdałem egzaminy za pierwszym podejściem.

 

Maks, 31-10-2014 o 21:46 :
bardzo dobra szkoła jazdy, wiele przydatnych rad na egzamin praktyczny, który nie był większym problemem dzięki odpowiedniemu szkoleniu (egzaminator nie zaskoczy Cię żadną nową trasą, a plan manewrowy zdasz bez problemu)

POLECAM

 

Monika, 21-10-2014 o 00:21 :
BARDZO, BARDZO POLECAM. wykupiłam kilka dodatkowych godzin przed egzaminem i juz po pierwszej godzinie zalowalam, ze uczeszczalam na kurs w innym osrodku niz wlasnie tym. nauczylam sie bardzo duzo, uslyszalam bardzo duzo przydatnych rad, ktorych nie uslyszalam od instruktora z innego osrodka. ogromna cierpliwosc Pana instruktora do popelnianych przeze mnie bledow. bardzo mila i przyjemna atmosfera! bardzo przyjacielskie podejscie instruktora do ucznia.

 

natalia, 06-10-2014 o 23:01 :
nauka zagadnień teoretycznych jak i praktycznych odbywa się w miłej i bezstresowej atmosferze. wiedza przekazywana jest w sposób fachowy, po kursie w tym ośrodku egzaminy nie stanowią dużej trudności ani powodu do nerwów 🙂 gorąco polecam

 

jola, 29-08-2014 o 23:11 :
trafiłam do tej szkoły by zaliczyć kilka dodatkowych jazd przed egzaminem. Dzięki cierpliwości Pana instruktora zdałam egzaminy za pierwszym razem i to dlatego, że w ciągu 10 godz jazd nauczył mnie więcej niż podczas 40 godz w poprzedniej szkole. Gorąco polecam również dlatego, że można sobie ustawić bardzo korzystnie grafik, a ceny są naprawdę bardzo przystępne:)

 

Marcia, 06-06-2014 o 16:58 :
Witam według mnie jest to naprawdę wspaniała szkoła instruktor teorii jest wspaniały inteligentny i zabawny’ zajęcia prowadzi na luzie ale też wie jak dotrzeć do kursantów przez co łatwo przyswaja się nabytą u niego wiedzę 🙂 zajęcia praktyczne prowadzi równie świetny i miły zna się na tym co robi dzięki niemu kursant nabiera pewności siebie ale też bardzo skupia się na drodze ważne jest również to że jest bardzo wyrozumiałym i opanowanym instruktorem dzięki czemu można czuć się bezpiecznie za kółkiem 🙂 jestem im bardzo wdzięczna za to że dzięki nim zdałam jazdę za pierwszym razem i dlatego też zachęcam gorąco do nauki w tej właśnie szkole ;D

 

henryk, 31-05-2014 o 18:30 :
Najlepsza szkoła w Całym Gdańsku ! Najlepsi instruktorzy! Polecam szczególnie pana Mirka! Profesjonalny, przemiły a jednocześnie konkretny. No i co najważniejsze instruktorzy uczą jak jeździć a nie tylko jak zdać egzamin. Dziękuję 🙂

 

stanisław, 31-05-2014 o 18:28 :
Najlepsza szkoła w Gdańsku, świetne przygotowanie. Moim instruktorem był Pan Mirek , jeździliśmy po wszystkich trasach w Gdańsku, bardzo dobrze tłumaczy, przygotował mnie nie tylko do egzaminu praktycznego ale też bardzo pomógł w zdaniu teorii. Można z nim pogadać na każdy temat, świetny człowiek, świetny instruktor, świetna atmosfera! 😀 Zdane za I razem, gorąco polecam Auto Car !

 

Zygmunt, 25-05-2014 o 13:22 :
Po kursie przeprowadzonym w tej szkółce, egzamin państwowy zdałem bez większych problemów. Podejście do kursantów jest profesjonalne i atmosfera na jazdach również na wysokim poziomie. Polecam : )

 

Adam, 22-05-2014 o 19:42 :
Informacja dla Tych, którzy zastanawiają się nad wyborem „Auto Car” na Oruni Górnej. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta. Uczyli mnie Pan Mirek i Pan Romek, których szczerze polecam. Obaj Panowie przygotowali mnie nie tylko do egzaminu, ale również do radzenia sobie na drogach w różnych sytuacjach. Przepisy ruchu drogowego miałem w jednym palcu . Zdałem za pierwszym razem . Polecam

 

Marek, 22-05-2014 o 19:37 :
Polecam ten ośrodek, a w szczególności Pana Mirka . Jest to instruktor, który w pełni przygotował mnie do egzaminu. Na każdej lekcji zaskakiwał mnie czymś innym, przez co jazdy się nie dłużyły. Sam ośrodek oferuje rozsądną cenę za kurs, a do samochodów też nie można mieć żądnych zastrzeżeń. Odczucia co do prowadzenia takie same jak podczas egzaminu. Gorąco polecam tego instruktora, gdyż nie przygotował mnie tylko do egzaminu, ale również do prowadzenia samochodu po drogach.

bartek, 16-02-2013 o 21:50 :
polecam. fachowe szkolnictwo, wykłady i godni polecenia instruktorzy. Pokazali mi wszystkie trasy egzaminacyjne. wiedziałem co robić i gdzie i mogę to wykorzystać w każdym innym mieście.zdałem za pierwszym razem ..skorzystaj nie pożałujesz !!!

55 komentarzy
 • Gosia

  4 stycznia 2016 at 23:01 Odpowiedz

  Gorąco polecam tę szkołę:)
  Bardzo żałuję, że trafiłam tu dopiero na jazdy dodatkowe po niezdanym egzaminie. Po nich egzamin zdany od razu. Pan Mirek daje bardzo dobre rady, pomagające w jeździe i redukujące stres na egzaminie.
  Serdecznie dziękuję i polecam:)

 • Zbigniew

  31 stycznia 2016 at 20:09 Odpowiedz

  Uczyłem się w tej szkolę i jestem bardzo zadowolony. Szkoła godna polecenia ,pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Egzaminy zdałem za pierwszym razem. Polecam !

 • Karolina

  2 lipca 2016 at 06:11 Odpowiedz

  Szkoła godna polecenia!!! Pan Romek świetnie przygotował mnie do egzaminu teoretycznego. Prowadził wykłady w ciekawy sposób, podając konkretne przykłady z życia wzięte. Pokazywał interesujące filmy i prezentacje, dzięki czemu nauka ponad 3 tys. pytań nie stanowiła dla mnie żadnego problemu. Podpowiadał również na co zwracać uwagę nie tylko przy zdawaniu teorii, ale też praktyki. Z kolei Pan Mirek uczył mnie jazdy autem ze stoickim spokojem. Człowiek posiadający całe pokłady cierpliwości, opanowany i pełen profesjonalizmu. Wymagający zarówno od siebie, jak i kursantów. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem, w tym teoria na 100%. Polecam !!!

 • Robert

  12 sierpnia 2016 at 13:57 Odpowiedz

  Polecam ten ośrodek szkoleniowy! Teoria u P. Romka i jazdy u P. Mirka przygotowały mnie w 100% do egzaminów, które zdałem za pierwszym razem! Za co jeszcze raz im dziękuje.

 • Małgorzata K.

  13 października 2016 at 17:09 Odpowiedz

  Polecam szkołę Auto-Car w 100%. Wykładowca nie tylko przedstawia teorię ale też daje dużo wskazówek przydatnych podczas jazdy i egzaminu. Za to instruktor nauki jazdy ma nieograniczone pokłady cierpliwości. Dzięki temu jazda przebiega w spokojnej atmosferze. Jazdy odbywały się głównie po trasach egzaminacyjnych. Dodatkowo można wjechać i poćwiczyć na placu w PORD co eliminuje do minimum stres na egzaminie.

 • Aneta. C

  20 listopada 2016 at 20:23 Odpowiedz

  Gorąco polecam szkołe Auto -Car. ! Teorie zdałam za pierwszym razem ! Jazde zdalabym za pierwszym razem ale egzaminator z ktorym zdawalam mnie oblał. Dzieki doswiadczeniu i profesjonalnemu podejsciu mojego instruktora ( P. Mirka) napisalam odwołanie, ktore zostalo rozpatrzone na moja korzysc. Jeszcze raz dziekuje Panu Mirkowi za pomoc i anielska cierpliwość w nauce. Serdecznie polecam szkołe Auto-Car !!

  Ps. Nie bojcie sie pisac odwołań od decyzji egzaminatora Pan Mirek napewno pomoże

 • Tomasz

  8 grudnia 2016 at 08:40 Odpowiedz

  Serdecznie polecam szkółkę jazdy Autocar wykładowca potrafi w 100% wytłumaczyć co jest co a instruktor jazdy nauczył prowadzić auto perfekcyjnie . Prawo jazdy teoria jak i praktyka zdane za pierwszym razem . Polecam jak najbardziej ta szkołę ponieważ to Ci ludzie przygotują Cię jak najbardziej do egzaminu bez stresowo !!!! 😉

 • JUSTYNA T.

  14 lutego 2017 at 12:20 Odpowiedz

  Zaczynałam kurs w innej szkole PODOBNO NAJLEPSZEJ W GDAŃSKU……………………… nie nauczyłam się niczego, oprócz stresu!!!!!! Przeniosłam się do szkoły AUTO-CAR trafiłam na jazdy do Pana MIRKA. ZDAŁAM EGZAMIN TEORETYCZNY I PRAKTYCZNY ZA PIERWSZYM RAZEM!!! Z całego serca chciałabym podziękować panu Mirkowi za cierpliwość i spokój jaki mi Pan okazał. Przygotowanie do egzaminu perfekcyjne!!!!!! JEST TO SZKOŁA GODNA POLECENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

 • Agata C.

  14 lutego 2017 at 13:07 Odpowiedz

  Gorąco polecam szkołę nauki jazdy Auto-Car ! Na zajęciach z teorii można się bardzo wiele dowiedzieć,Pan Roman ,który je prowadzi jest naprawdę świetnie wykwalifikowanym nauczycielem w swej dziedzinie. Bardzo szybko i z niewielkim trudem można pochłonąć cała wiedzę jaką przekazuje na zajęciach. Czas leci bardzo szybko ,a w raz z nim wiedzy nabywałam coraz więcej. Zajęcia praktyczne,które miałam z Panem Mirosławem były bardzo rezolutne. Bardzo szybko opanowałam sztukę kierowania pojazdem i zapoznałam się z orientacją na drodze. Mój instruktor ma wspaniałe metody na to,aby nauczyć nas poprawnie poruszać się po jedni. Jest bardzo cierpliwy ,a zarazem wymagający co powoduje,przynajmniej w moim przypadku , bardzo dobrą motywację do tego,aby przyłożyć się do zdania egzaminu państwowego teoretycznego jak i praktycznego. Jeżeli miałabym wybierać szkołę jeszcze raz stanowczo powiedziałabym AUTO-CAR! Polecam ją wszystkim znajomym ,bo naprawdę warto.

 • Szymon G

  24 lutego 2017 at 22:33 Odpowiedz

  Polecam z całego serca tą szkołę nauki jazdy. Na początku trafiłem na jakiś lewy OSK co ma zwierzę w nazwie, na ostatnie 16 godzin jazd przeniosłem się o Auto-Car i w ogóle nie żałuje, jedna z najlepszych decyzji jakie podjąłem! Na prawdę szczerze i od serca polecam! ps. 16godzin wystarczyło żebym mógł dzisiaj zdać za 1 razem teorie i praktykę bez żadnego błędu! 🙂

 • Lukasz Dudnik

  27 lutego 2017 at 18:18 Odpowiedz

  Wyśmienita szkoła,
  Po 30 godzinach nauki egzaminy zaliczone za pierwszym podejściem. Pan Mirek jest doświadczony i potrafi doskonale przygotować do zdania egzaminu na prawo jazdy! (A przecież o to właśnie chodzi 😉 )

  Szczerze polecam,
  Łukasz Dudnik

 • Iwona

  27 lutego 2017 at 21:04 Odpowiedz

  Gorąco polecam szkołę Auto -Car! Wykupiłam w tej szkole jazdy dokształcające. Po skończonym całym kursie w innej szkole czułam się nie przygotowana do egzaminu. Tutaj po 9 godzinach jazd doszkalających czułam się już pewnie za kółkiem. Poszłam na egzamin praktyczny i zdałam za drugim razem. Zero stresu podczas jazd, luźna atmosfera i wszystko jest tłumaczone dokładnie jak należy się zachować w danej sytuacji na drodze 🙂 Wszystkim polecam !!!

 • Łukasz

  13 czerwca 2017 at 17:39 Odpowiedz

  Wieloletnie doświadczenie instruktorów, zaangażowanie i szereg pomocnych rad które mi udzielili pozwoliło zdać mi zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny za pierwszym podejściem. Mój przykład powinien dać Ci do zrozumienia, że jeżeli masz jakieś wątpliwości nie ma co się zastanawiać ale działać… oczywiście z Auto-Car :). Życzę wszystkim obecnym i przyszłym kursantom powodzenia :).

 • Asia

  6 lipca 2017 at 22:25 Odpowiedz

  Szkoła Godna polecenia!
  Wykłady przeprowadzone w ciekawy, rzetelny sposób, na każdych zajęciach dla utrwalenia robione są testy 🙂 aaa jazda z P. Mirkiem bardzo wiele mnie nauczyła, miły, sympatyczny, opanowany, cierpliwy, a przede wszystkim wymagający instruktor, dla potwierdzenia egzamin zarówno teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem! Gorąco polecam!!!

 • Angelika

  3 września 2017 at 21:19 Odpowiedz

  Gorąco polecam naukę w tej szkole! Zajęcia teoretyczne dobrze przygotowały do jazdy w terenie. Instruktor, Pan Mirek, bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Jazdy odbywały się po trasach egzaminacyjnych, dzięki czemu na egzaminie nic mnie zaskoczyło i został zdany za 1 razem!

 • Ewa

  11 września 2017 at 13:02 Odpowiedz

  SZKOŁA GODNA POLECENIA.Zdałam egzamin za 1 razem, poprzez pełen profesjonalizm,spokój i zaangażowanie ze str.P.Mirka w swoją pracę który, bardzo dobrze i bezpiecznie nauczył mnie prowadzić samochód. Polecam 100%. Pozdrawiam

 • Paulina

  27 września 2017 at 17:39 Odpowiedz

  Super szkółka jazdy! przemiły Pan Romek bardzo fajnie i dokładnie potrafi wytłumaczyć życiowe przykłady na jezdni w teorii. Pan Mirek to bardzo sympatyczny i opanowany człowiek co można wywnioskowac z nauki jazdy samochodem. potrafi w najprostszy sposób wielokrotnie wytłumaczyć błędy popełniane w czasie jazdy . Egzaminy zdane za 2 podejściem . Gorąco polecam szkółkę jazdy Autocar 🙂

 • Michał Kopcych

  26 października 2017 at 20:56 Odpowiedz

  Szkoła nauki teori i jazdy na najwyższym poziomie świadczy o tym że egzaminty zdałem za pierwszym podejściem polecam

 • Angelika

  29 listopada 2017 at 15:16 Odpowiedz

  Z całego serca polecam! W ośrodku odbywałam jazdy dodatkowe po kolejnym niezdanym egzamine i w ciągu zaledwie 5h Pan Mirek nauczył mnie więcej niż poprzedni instruktor w ciągu 30h. Pan Mirek to instruktor z powołania, spokojny, opanowany, super tłumaczy. Po jazdach z nim bez problemu zdałam egzamin 🙂

 • Laura

  6 grudnia 2017 at 20:24 Odpowiedz

  Gorąco polecam tę szkołę jazdy. Zajęcia teoretyczne były prowadzone w super miłej atmosferze, wiedza sama ”wchodziła” do głowy. Osobiście miała zajęcia praktyczne z Panem Mirkiem, który od początku wykazał się dużym spokojem i zrozumieniem. Po woli i bezpiecznie wprowadzał mnie w ,,świat kierowców”. Pan Mirek bardzo szczegółowo uczył mnie technik jazdy, odpowiadał na każde moje pytanie i zwracał uwagę na najdrobniejsze błędy, dzięki czemu z łatwością zdałam prawo jazdy :)))

 • Andrzej

  15 grudnia 2017 at 11:34 Odpowiedz

  Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę jazdy Auto-Car.
  Zaczynając od wykładów teoretycznych- Pan Roman przedstawił tematy w sposób jasny, zrozumiały. Nie ma się do czego przyczepić.
  Jazdy miałem z Panem Mirosławem i wspominam je bardzo dobrze. Jest to Pan który od samego początku sprawiał wrażenie osoby, która poważnie podchodzi do tematu i stara się przekazać jak najwięcej informacji odnośnie jazdy, samego samochodu. Przyznam szczerze, że przyjemnie mi się jeździło, nie czułem większego stresu, że będę oceniany gdy czegoś nie będę potrafił. Pan Mirosław dużo mówi, opowiada historie z własnych przeżyć na drodze, podaje wiele przykładów przez co też pobudza naszą wyobraźnię i wpływa na to jak myślimy w trakcie jazdy samochodem, dodatkowo ma poczucie humoru, jest cierpliwy, wyrozumiały, przyjazny, nie ciągnie za ucho kiedy coś źle zrobimy lub nie rozumiemy 🙂 Z Panem Mirkiem stosunkowo szybko przyswajałem wiedzę odnośnie prowadzenia samochodu, a dzięki temu wszystkie egzaminy zdałem na pierwszym razem. Jeśli szukasz dobrej szkoły jazdy, śmiało zapisuj się właśnie tutaj, na pewno się nie zawiedziesz. Dodam tylko, że z własnego doświadczenia wiem jak to wygląda, a żadna z opinii ludzi na temat tej szkoły jazdy nie jest sztucznie pompowana na prośbę Pana Mirosława. Fajnie by było spotkać się z nim jeszcze na drodze i porozmawiać, bo fajny człowiek z niego, na 100% nie przeszedłbym obojętnie. Polecam i pozdrawiam !

 • Jolanta Bojanowska

  22 lutego 2018 at 11:41 Odpowiedz

  W 100% polecam!!! Pan Mirek to osoba najbardziej cierpliwa jaką kiedykolwiek poznałam a nie miał ze mną lekko 😀
  Jazdy odbywały się w całkowitym skupieniu bez na przykład włączonego radia 🙂
  Pamiętam, że miałam problem z szybkim odnajdywaniem się na skrzyżowaniu, kto ma pierwszeństwo. Zatrzymywaliśmy się wszędzie gdzie to było możliwe i tak długo wałkowaliśmy aż w końcu pojęłam 🙂 Pierwszy egzamin oblałam na rękawie ale za drugim wyjazd na miasto i prawko w kieszeni.
  Jeśli szukasz kogoś kto wykonuje zawód instruktora jako powołanie i hobby to na pewno jest właśnie Pan Mirek 🙂

 • Ola

  22 lutego 2018 at 20:17 Odpowiedz

  Egzamin zdany za pierwszym razem i komentarz egzaminatora „Dawno nie było tu kogoś, kto tak świadomie jak pani jeździ samochodem”. Moja odpowiedź: „Miałam świetnego nauczyciela”.
  I to prawda! Pan Mirek to najlepszy instruktor jakiego spotkałam (a trochę ich było). Myślę, że skoro nauczył bezpiecznej jazdy taką panikarę jak ja to poradzi sobie z każdym 🙂
  Polecam szkołę Auto-Car wszystkim 🙂 To idealne miejsce żeby rozpocząć przygodę z samochodem 🙂

 • Piotr

  22 lutego 2018 at 20:58 Odpowiedz

  Polecam szkołę auto-car! kompetentni instruktorzy i dobra atmosfera. Nie ma problemów z umawianiem się na kolejne lekcje.

 • Ola

  23 lutego 2018 at 20:59 Odpowiedz

  Egzamin zdany za pierwszym razem i komentarz egzaminatora „Dawna nie było tu kogoś kto tak świadomie jak pani jeździ samochodem”. Moja odpowiedź: „Miałam świetnego nauczyciela.”
  I to prawda! Pan Mirek to najlepszy instruktor jakiego spotkałam ( a trochę ich było).
  Myślę, że skoro nauczył bezpiecznej jazdy taką panikarę jak ja to poradzi sobie z każdym 🙂
  Polecam szkołę Auto-Car wszystkim. To idealne miejsce żeby rozpocząć przygodę z samochodem 🙂

 • Ewa

  26 kwietnia 2018 at 21:59 Odpowiedz

  Polecam, najlepszą, profesjonalną Szkołę Kierowców Auto-Car. Egzamin zdany . Wykłady prowadzone w sposób przystępny, umożliwiający zrozumienie kodeksu drogowego i dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego – zdany na 100%. Pan Mirek to najlepszy instruktor jazdy , który z wielką cierpliwością i spokojem wprowadza kursanta w tajniki bezpiecznego i bezkolizyjnego poruszania się po drogach . Prawidłowego parkowania, zachowania się na skrzyżowaniach i zauważania znaków drogowych. Jazdy prowadzone są w pełnym skupieniu, błędy które są popełniane od razu są omawiane. Polecam wszystkim przyszłym kursantom .

 • Patrycja

  24 sierpnia 2018 at 13:55 Odpowiedz

  Dodatkowe jazdy u Pana Mirka sprawiły, że zdałam egzamin praktyczny w Gdańsku za pierwszym razem mimo, że w rodzinnym mieście, po 30 godzinach kursu miałam 5 podejść.

  Serdecznie polecam.

 • Magda B.

  30 sierpnia 2018 at 15:08 Odpowiedz

  Pan Mirek to oaza spokoju, cierpliwości i wiedzy. Jak ktoś się zastanawia to szczerze polecam.
  Dodatkowe jazdy z Panem Mirkiem sprawiły, że 12.07.18 zdałam nareszcie ten egzamin i od tej pory jestem wreszcie kierowcą 🙂
  Panie Mirku za 4 lata wysyłam do Pana swojego syna!!! 🙂
  Pozdrawiam, Magda.

 • Klaudia

  31 października 2018 at 11:00 Odpowiedz

  Szkoła godna polecenia. Pan Mirek dobrze uczy jazdy a przede wszystkim ma dużo cierpliwości.

 • Tomasz

  7 listopada 2018 at 19:41 Odpowiedz

  Bardzo polecam szkołę Auto -Car, egzaminy zaliczone dzięki szeregom pomocnych rad i wskazówek Pana Mirosława, który jest cierpliwy i tłumaczy wszelkie zagadnienia drogowe w sposób przystępny dla kursanta, a same jazdy przebiegały w miłej atmosferze. Polecam Auto-car w 100 procentach zarówno pod kątem teoretycznym jak i praktycznym.

 • Natalia

  6 grudnia 2018 at 14:00 Odpowiedz

  Na początku – wielkie dzięki, egzamin zdany za pierwszym podejściem! 😀
  Przyznaję, nie byłam łatwą kandydatką – mam mało lat, niemal ujemną cierpliwość i nie znoszę, gdy mi coś nie wychodzi (a brońcie, żeby jeszcze ktoś mnie poprawiał!)
  Pan Mirek doskonale poradził sobie z tym wyzwaniem 😉 Zarówno jego cierpliwość, jak i skupienie są imponujące. Choć za kierownicą jego elki zdarzało mi się marudzić, gdy po raz kolejny na jazdach wskazywał mi błędy, wiem doskonale, jak potrzebne mi to było i jak komfortowo się dzięki temu czuję teraz. Profesjonalizm w każdym calu, polecam każdemu!
  Wykłady teoretyczne pan Wojtek poprowadził sprawnie i z dowcipem, nie dał nam zasnąć ani razu! 🙂

  • autocar-gdansk

   6 grudnia 2018 at 19:25 Odpowiedz

   A że potrafiłaś wytrzymać moje marudzenie, i chociaż czasami moje uwagi przyjmowałaś z kwaśną miną to jak widać efektem wzajemnej współpracy był pozytywny egzamin zdany za pierwszym podejściem. Jak widzisz czasami trzeba skorzystać z dobrej rady marudera. A teraz po odebraniu prawka szybko do samochodu i jazda na drogi! Życzę szerokich dróg i przyjemności z jazdy.

 • Marta

  18 grudnia 2018 at 11:02 Odpowiedz

  W pelni polecam! Przerwalam nauke w poprzedniej szkole, poniewaz instruktor doprowadzal mnie do placzu, a pan Mirek okazal sie byc bardzo opanowanym, ciepliwym i spokojnym czlowiekiem. Nie wprowadza nerwowej atmosfery, pomoga usystematyzowac wiedze, daje nie tylko porady, jak zdac egzamin, ale tez jak pozniej sobie rodzic na drogach. Nie daje sie wyprowadzic z rownowagi glupimi bledami kursanta. Jeszcze raz dziekuje!

  • autocar-gdansk

   19 grudnia 2018 at 15:00 Odpowiedz

   I bardzo się cieszę, że mogłem pomóc. A jak widać po efektach trochę cierpliwości i duża ilość gadaniny ze strony instruktora przynosi oczekiwane zadowolenie i spełnienie marzeń.Tylko potrzeba trochę zaufania dla doświadczonego instruktora a prawko bez problemu można zdać. Ale jednocześnie dziękuję za cierpliwość i umiejętność przyswajania tak ogromniej ilości wiedzy jaką w tak krótkim czasie przekazałem. Życzę powodzenia na drogach i bezpiecznej bezkolizyjnej jazdy!!!

 • Martyna

  24 kwietnia 2019 at 19:57 Odpowiedz

  Bardzo polecam! Pan Mirek świetnie uczy, doradza oraz jest bardzo cierpliwy :). Gorąco polecam każdemu tą szkołe jazdy!

 • Bogusława Bernat

  28 lipca 2019 at 12:41 Odpowiedz

  Chciałbym serdecznie podziękować Panu Mirosławowi, za wspaniałe przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kat B. Pan Mirek jest ogromną skarbnicą wiedzy, jak również wspaniałym wykładowcą, to dzięki jego wiedzy, którą skrupulatnie i cierpliwie przekazywał, zdałam egzamin za pierwszym razem. Teraz czekam tylko na wydanie dokumentu i prowadząc już samodzielnie samochód będę korzystać ze wszystkich nauk, rad i wskazówek, które otrzymałam od Pana Mirka. Jeśli zastanawiasz się jaką szkołę jazdy wybrać na kurs, to nie zastanawiaj się i zapisz się już dziś do Pana Mirosława. AutoCar będzie najlepszym wyborem! Polecam!

  • autocar-gdansk

   29 lipca 2019 at 19:48 Odpowiedz

   I proszę pamiętać, że rady jakie przekazałem przydadzą się zawsze na wiele lat. Ze swojej strony życzę bezpiecznej jazdy i spotykania na drogach tylko miłych i wyrozumiałych innych użytkowników dróg. Szerokich dróg !!!

 • Sylwia

  8 sierpnia 2019 at 11:23 Odpowiedz

  Bardzo dziękuję za zdany egzamin, za drugim razem, ale jak na ciężkiego ucznia to wielki sukces, zwłaszcza, że nie korzystałam z jazd dodatkowych przed egzaminem państwowym:-) Pan Mirosław miał ze mną na prawdę ciężko, za dużo gadałam, za mało się skupiałam na drodze, znakach, czasem musiał na mnie krzyknąć – obrażałam się, ale wracałam. Jestem wdzięczna za całą przekazaną wiedzę i przede wszystkim naukę myślenia na drodze. Z czystym sercem polecam i życzę każdemu takiego instruktora!!

 • Iwona

  5 października 2019 at 07:59 Odpowiedz

  Jeszcze raz ogromne podziękowania dla Pana Mirka. Profesjonalizm i spokój w jednym. Wszystkie trasy egzaminacyjne były tłumaczone i omawiane na bieżąco i tyle razy ile było trzeba. Dzięki temu na egzaminie byłam o wiele pewniejsza siebie gdy jechałam znanymi mi drogami i wiedziałam jak należy się zachować na drodze. A przy dużym stresie to naprawdę się liczy. Tym samym egzaminator niczym mnie nie zaskoczył. Zdałam za pierwszym razem. I pierwsze co zrobiłam zadzwoniłam z informacją do Pana Mirka żeby mu podziekowac???? cieszę się że trafiłam na tę szkołę jazdy i z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu.

 • Dorota Struk

  1 października 2020 at 11:26 Odpowiedz

  Szczerze polecam wszystkim ośrodek szkolenia kierowców „Auto Car” Panowie mają ogromną wiedzę, niesamowity humor ? ( Pozdrowienia dla Pana Mirka) Nauka z nimi była przyjemnością….. Nauczyłam się prowadzić bez strachu, a egzamin w całości zdałam za pierwszym razem ? jeśli ktoś się jeszcze zastanawia jaki ośrodek wybrać…. To śmiało mogę powiedzieć, lepiej nie znajdziecie ???? polecam z całego serca ❤️❤️❤️❤️

 • Dorota Struk

  1 października 2020 at 11:46 Odpowiedz

  Szczerze polecam wszystkim ośrodek szkolenia kierowców „Auto Car” Panowie mają ogromną wiedzę, niesamowity humor ? ( Pozdrowienia dla Pana Mirka) Nauka z nimi była przyjemnością….. Nauczyłam się prowadzić bez strachu, a egzamin w całości zdałam za pierwszym razem ? jeśli ktoś się jeszcze zastanawia jaki ośrodek wybrać…. To śmiało mogę powiedzieć, lepiej nie znajdziecie ???? polecam z całego serca

 • Urszula

  27 października 2020 at 19:33 Odpowiedz

  Dzięki nauce w tej szkole zdałam wszystkie egzaminy za pierwszym razem, a szłam na nie bez strachu i stresu. Polecam każdemu, kto chce nie tylko zdać egzamin, ale także być po prostu dobrym kierowcą. Z całego serca dziękuję!

 • Piotr G

  19 listopada 2020 at 12:55 Odpowiedz

  Bardzo dobra szkoła godna polecenia. Pan Mirosław ze spokojem pomógł opanować pojazd i zdanie egzaminu nie sprawiło większych problemów. Korzystałem z innych szkół jazdy i różnica poziomów jest dość spora. W poprzednich nie dotrwałem do końca z powodu mało przyjemnych instruktorów a tutaj doszedłem do zdanego egzaminu

 • Dominik G

  8 grudnia 2020 at 14:38 Odpowiedz

  Bardzo profesjonalne szkolenie, które pozwala przygotować się na różne trudności egzaminacyjne. Pan Mirosław cierpliwie odpowiada na różne pytania i wątpliwości, dzięki czemu można stawić czoła różnym niejasnościom na drodze. Wprawdzie po powrocie do jazd po dłuższej przerwie tydzień przed egzaminem było sporo stresu i nagle sobie zdałem sprawę z tego, jak wiele zapomniałem?, ale kilka dodatkowych godzin pozwoliło zdać za pierwszym razem 🙂 Dziękuję!

 • Paulina

  23 stycznia 2021 at 20:17 Odpowiedz

  Z prawem jazdy walczyłam dłuższy czas, miałam styczność z wieloma instruktorami w różnych miastach. W Auto-Car wykupiłam 6 h jazd doszkalających przed kolejnym podejściem do egzaminu praktycznego – przez te 6 h Pan Mirosław nauczył mnie bardzo dużo, zwracał uwagę na błędy, na które nikt wcześniej nie zwrócił mi uwagi i… w końcu zdałam! Polecam serdecznie 🙂

 • Ania

  27 lutego 2021 at 18:41 Odpowiedz

  Polecam wszystkim chcącym nauczyć się sztuki jazdy, wszystkim nie wierzącym w swoje siły. Jest to możliwe, Pan Mirek czyni cuda. Tyle cierpliwości,spokoju i dobrych rad przekazanych w sposób profesjonalny i zrozumiały dla każdego, niezależnie od wieku. Egzamin zdany bez problemu. Uważam szkołę jazdy auto-car za najlepszą w trójmieście.

 • Barbara

  15 kwietnia 2021 at 18:07 Odpowiedz

  Szczerze polecam Pana Mirosława.
  Jest specjalistą na najwyższym poziomie!
  Dzięki niemu wiele się nauczyłam i zdałam egzamin 🙂
  Dziękuję!

 • Wiktoria W

  22 kwietnia 2021 at 09:31 Odpowiedz

  Jestem bardzo zadowolona ze szkoły i z instruktora, z którym miałam jazdy. Jeżeli chodzi o teorię to było ona przekazana bardzo klarownie oraz szkoła zapewniła materiały, z których udało się przygotować do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Jeżeli chodzi o praktykę to Pan Mirosław jest cudowny! Bardzo cierpliwie podchodził do prowadzenia jazd oraz wszystko tłumaczył jasno i dokładnie. Dzięki tej szkole udało mi się zdać wszystko za pierwszym razem (teoria 100%,a praktyka bezbłędnie :)) ! Bardzo serdecznie polecam!

 • Aleksandra Makowska

  18 maja 2023 at 09:01 Odpowiedz

  Niesamowita szkoła jazdy. Przyszłam po paru nie zdanych egzaminach na jazdy dodatkowe. Pierwszy raz poczułam, że nadaję się do jazdy samochodem. Bardzo cierpliwy instruktor i przemiła atmosfera Bardzo polecam!!!

  • autocar-gdansk

   18 maja 2023 at 21:16 Odpowiedz

   Dla mnie to również satysfakcja, że moje rady i uwagi pomogły w zdaniu egzaminu, a również zmieniły nastawienie na własne umiejętności. Po jednym spotkaniu można dowiedzieć się wielu ciekawych wiadomości o jeździe i przepisach. Prawda? Życzę nadal przyjemności z jazdy i szerokich dróg !

 • Aneta Nawrocka

  17 stycznia 2024 at 21:03 Odpowiedz

  Witam.
  Ciężko wyrazić w kilku słowach jak bardzo cieszę się, że trafiłam do szkoły Auto-Car.
  Wykłady z Panem Darkiem bardzo ciekawe, sprawiające, że masz ochotę na więcej, z humorem🙂.
  Jazdy z Panem Mirkiem to wielka przyjemność, skarbnica wiedzy i wspaniała terapia psychologiczna🙂.
  Pobieranie lekcji u takiego profesjonalisty to zaszczyt i pewność, że nauczysz się jeździć nie licząc na łut szczęścia podczas „rzezi niewiniątek”😁
  Pomimo zdanych egzaminów przy pierwszym podejściu, będzie mi bardzo brakować tej ” przygody ” i wyzwania🙂
  Jeszcze raz z całego serca dziękuję za naukę, dzięki której osiągnęłam cel jakim jest upragnione prawo jazdy🙂🌹

 • Aneta Nawrocka

  18 stycznia 2024 at 14:06 Odpowiedz

  Ciężko wyrazić w kilku słowach jak bardzo cieszę się, że trafiłam do szkoły Auto-Car.
  Wykłady z Panem Darkiem bardzo ciekawe, sprawiające, że masz ochotę na więcej, z humorem🙂.
  Jazdy z Panem Mirkiem to wielka przyjemność, skarbnica wiedzy i wspaniała terapia psychologiczna🙂.
  Pobieranie lekcji u takiego profesjonalisty to zaszczyt i pewność, że nauczysz się jeździć nie licząc na łut szczęścia podczas „rzezi niewiniątek”😁
  Pomimo zdanych egzaminów przy pierwszym podejściu, będzie mi bardzo brakować tej ” przygody ” i wyzwania🙂
  Jeszcze raz z całego serca dziękuję za naukę, dzięki której osiągnęłam cel jakim jest upragnione prawo jazdy🙂🌹

  • autocar-gdansk

   18 stycznia 2024 at 21:45 Odpowiedz

   Życzę szerokich dróg i bezpiecznej jazdy! Proszę pokazać innym użytkownikom, że można jeździć po naszych drogach bezpiecznie, z rozmysłem i kulturalnie.

 • Julia C

  15 czerwca 2024 at 09:47 Odpowiedz

  Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły. Wszystkiego idzie się nauczyć, instruktorzy dobrze i zrozumiale tłumaczą, podczas jazd podchodzą na spokojnie do kursantów i nie wprowadzają w stres. Polecam wybrania tej szkółki

  • autocar-gdansk

   16 czerwca 2024 at 11:32 Odpowiedz

   Współpraca instruktora i kursantów zawsze daje pozytywne efekty. Zdanie egzaminu nie jest trudne trzeba tylko pokonać stres i zastosować rady instruktora, a egzaminator nie będzie egzekutorem. Życzę szerokich i bezpiecznych dróg!!!

Dodaj opinię o Szkole nauki jazdy Auto-Car w Gdańsku