Jazdy dodatkowe

Jazdy dodatkowe w Gdańsku – dla bezpiecznej jazdy

Kurs na prawo jazdy zawiera określoną liczbę jazd w pakiecie podstawowym. Jednak kursanci chcą zyskać pewność za kierownicą przed egzaminem i często wykupują jazdy dodatkowe po Gdańsku. Ich wykupienie jest zalecane dla osób, które mają za sobą kilka nieudanych podejść do egzaminu. Zazwyczaj kilka dodatkowych jazd sprawia, że kandydat na kierowcę czuje się pewniej za „kółkiem” i bez problemu zdaje w kolejnym podejściu egzamin.

Poznać trasę egzaminacyjną w Gdańsku

Trójmiasto słynie z tego, że wiele osób zdających egzamin na prawo jazdy „oblewa” go zwykle w tych samych miejscach. Dlatego przed egzaminem warto przejechać Gdańsk kilka razy. Pozwala to opanować stres i lepiej poznać gdańskie ulice. Praktyka pokazuje, że wykupienie dodatkowych jazd przed egzaminem z dobrym instruktorem redukuje stres egzaminacyjny i zwiększa pewność za kierownicą.

Jazdy dodatkowe po Gdańsku nie tylko dla początkujących kierowców

Jazdy dodatkowe przeznaczone są dla osób, które chcą poprawić kierowanie pojazdem.  Szczególnie polecane są dla osób, które długo nie jeździły lub mają problemy z parkowaniem czy innymi podstawowymi czynnościami. Korzystają z nich również kierowcy, którzy z różnych powodów utracili prawo jazdy i chcą dokument odzyskać oraz osoby, które potrzebują poprawienia techniki jazdy w warunkach zimowych.

Jazdy dodatkowe Gdańsk – cena

W naszej szkole, cena jazdy dodatkowej za godzinę na terenie Gdańska to koszt 90 zł

Wszystkie jazdy dodatkowe prowadzone są przez doświadczonego instruktora. Kursant może skorzystać z jego wiedzy i jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu i sprawnego poruszania się po drogach.

W naszej szkole Auto Car Gdańsk, jazdy doszkalające są przeprowadzane na samochodach marki Kia Rio.

Dzięki jazdom dodatkowym zyskuje się pewność do swoich umiejętności – jest ona niezbędna nie tylko na egzaminie, ale także podczas kierowania pojazdem po uzyskaniu prawo jazdy.

Jeśli szukasz jazd dodatkowych po Gdańsku, zapraszam!

Tel. Mirosław Lenkiewicz

tel. 501 186 997